Last weekend

6. ledna 2014 v 22:06 | Netty |  Diary
Zdravíím ^^
Úamatujete, jak jsem psala, že v sobotu pojedeme na výlet, že nesnáším výlety a ještě horší budou ti lidé, kteřé tam budou?
No... Trošičku jsem kecala :DD Mám rád výlety, jenom jsem ten den měla docela blbou náladu ze začátku školy, stresu z
písemek a však to znáte...Každopádně to bylo celkem super, zašli jsme asi 1o km trasu kolem... No... Jeli jsme do Kopřivnice.
Byli jsme na nějaké vyhlídce postavené v roce 2o12, čiže by mala byť relativně čistá...
Omy, velký omy!
Návštěvníci před námi už to tam stačili posvětit svým božským centrákem... Gooood.
Pak jsme vyrazili dál, někam do kopce do kopce do kopce a tam jsme narazili na další "rozhlednu".
Jenomže byla vestavěná v bývalém korálu, ze kterého teď je nějaké nebezpečné skalisko, kde se mi točila hlava
a zároveň to bylo naprosto boží!! Děsně se mi to líbilo, pod váma asi 3o metrů svah a navíc tam bylo něco na způsob lávky, která vedla z nejvyššího vrcholu korálu a trošku videla ve vzduchu, což znamená, že jsem se tam bála být sama, aby mě to udrželo. Narozdíl od strejdy, který se tam vecpal se svou manželkou a dvěma dětmi, potom další strejda s manželkou a aby toho nebylo málo, ještě jeden strejda s manželkou :DDDD Taky nechápu, jak se tam sakra napasovali?! O.O

Taťka už si stačil domluvit výšlap na 3 dny na Rychleby (víte, kde jsou Jeseníky? Tak jakoby nad nimi jsou Rychlebské hory) a prý je to tam krásné. Se strejdou domlouvali odvoz, trasu, lidi, a to všechno během té cesty :DD Hlavně, že tam byl svah, prudký jak něco, ale žijuuu, žijuu ^^ A pak jsme se vydali na nějakou zříceninu, kde to bylo teda slušně zachované O.o Vážně obdivuju toho "architekta", co to navrhoval, protože jasně, něco je zrekonstruované, ale hrozně se mi to líbilo :33 Pak jsme šlapali dál a dál, kecali o blbostech a vyprávěli si zážitky, které byly se dvěma flaškama Whisky hned veselejší! ;DD No aby strejda (Tomáš, ten, co domlouval s taťkou trasu) a strejda (Rosťa, prostě je, jaký je :DD) někam nevzali flašu, to se nemůže stát, takhže všichni trošku tento, žejo, ale nakonec všechno dobře dopadlo, nikdo nám tam nezůstal a všichni se špinaví vrátili vlakem spokojeně domů :D

Další den nás čekala úžasná návštěva z Bratislavy :33 Ne, bohužel to nebyl Gogo, ale někdo stejně úžasný, jako on...
Sakryš. Zkrátka moje babička pracovala u drah a poznala tam ženu, která později měla dceru, se kterou se má mminka celkem spřátelila. No, a ta dcera, paní Hanka má teď dva syny (obefibiqbebfiewbvi♥♥♥ :33333) staršího Tomáše, který má kolem... no, je na výšce, a mladšího Peťu, který letos maturuje, má 18, je o trochu vyšší, než já, má nádherné hnědé oči, super vlasy, dokonalý úsměv, když ho vidíte z dálky, podlamujou se vám kolena, má vystouplé žíly na rukách (moje úchylka, prostě uplně krása toto♥♥♥), jenomže ta povaha... To se ani slovy vyjádřit nedá, jak je to zlatý chlapec♥
Takový tichý, když už promluví, tak to vydýcháváte ještě 5 minut, jak se smějete, inteligentní (proboha, on chce jít dobrovolně na školu zaměřenou na matiku nebo informatiku! O.o) a fakt jde vidět, že to má v 18ti v hlavě srovnané.
A když jsme se s nimi loučili, tak jsem nehorázně záviděla své mamce :DDD Ona ho obejmula!!
"Takového švarného jinocha si ještě musím užít!"
Pche, to já měla být na jejím místě'( :DD Ale švarný je teda až nezdravě moc.
Tak to je v dupce, znát kluka 5 hodin a myslet na něho už přes 24...
Ješiš, ještě jednu výhodu jsem zapomněla :DD Má řidičák') Hašapaša, už asi 2 roky. Proč mi připadá, že Slovensko je ve všem lepší? Mohou mít řidičáky na auta od 17-ti, slaví 3 Krále, čiže idú do školy až ve středu... Kdo bydlí v Bratislavě má skvělý přístup do Vídně přes Dunaj na lodi, ajajaj, stěhujem sa do Bratislavy!
No, kdyby něco, nasednu na římý vlak tady od nás a za 3 hodiny som tam, však prečo nie') -.-
Ti nejlepší kluci jsou z Ameriky/Německa/Anglie a teď už i Bratislava přibyde na seznam.

A dnes začala škola...
V podstatě nám řekli jen další věci, kterými se můžeme vesele stresovat:
1. Známky se uzavírají za cca 15 dnů, 18, když se zadaří
2. Píšeme ve středu z matiky, ve čtvrtek z dějepisu, zítra možná zkouší z bioly, dnes máme za sebou nehorázně hnusnou písemku z hudebky (jak hluboko jsme klesli) a aby to bylo ještě lepší, teď jsme si vzpomněla, že na zítřek si nejspíš máme zopakovat dny v týdnu a měsíce v roce do francozštiny, protože z toho pravděpodobně taky píšeme.
A ve středu na rozvátka O.O Které nenosím.
3. Co nejrychleji bychom si měli domluvit opravení známek, protože v jednom týdnu to absolutně nemáme šanci stihnout.
No, tak všechno nejlepší do nového roku

Mějte se, já si jdu zacvičit a pak se uvdí. Nnehorázně mě bolí za krkem tak doufám, že tam něco nekřupne... Pápá


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sčítání lidu :D

KLIK! ;D

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 8. ledna 2014 v 15:57 | Reagovat

Too jsou božíí fotkyy!! :OO :33 :DD

2 an-yy an-yy | Web | 8. ledna 2014 v 16:08 | Reagovat

[1]: Jo že :333 Tež chcu umět fotit :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama