2o14, fuck

21. ledna 2014 v 16:03 | Netty |  Diary
:)


Co dodat?
Nevím, i když bych tady moc ráda shrnula, co se všechno zajímavého stalo, děsně mi třeští hlava, mám na ntbuž jen asi 17 minut a pak hurá na učení! V pátek si budu spravovat biolu a dneska jsem se podruhé zamilovala do zeměpisáře, když mi u tabule řekl, že dnes to zkoušení nemá cenu, poslední šance v pátek. Jo, dneska jsemse snažila opravit 2-3 na dvojku.
Taky jsem dostala opravenou hudebku - nežertuju - a mám 1-, což znamená, že jsem si opravila předešlou 4.
A je to 2. jjistá jednička, kterou na vízo budu mít. Z těláku bych mohla, ale výtvarka... Proboha, ta učitelka mě nenávidí!
Tohle vysvědčení bude katastrofa, budu mít 2 trojky, když se hodně zadaří (YY)
A pak miliardu dvojek, mamka mi oznámila, že pokud bude na vysvědčení nějaká trojka, zabavije mi noťas.
S tím bych se smířila, kdybych tu nedělala věci do školy (zajímavé, a to mi ho chce kvůli tomu zabavit) a kdybych na něm neměla net: cvičím podle Jillian! :O
Více se dozvíte na tn.cz
Né blbost, v dalším článku
Ani nevím, proč jsem tu tak dlouho nepsala... Většinou to, co nebylo na blogu, bylo v deníku a to, co nebylo v deníku, bylo na blogu. Jjenomže teď jsme opět přestala psát jak na blog, tak i do deníku! Dnes v češtine jsem ho zkoušela dát znovu do provozu. Budu muset doplnit cca 36 dnů, kdy se toho stalo tolik!
Ale těším se na nalepování 3:) :D Někdy tady možná dám fotku,a pochopíte ^^
Což mi připomnělo, že si musím spravit tumblr, dessna blogu, a tak celkově si uspořádat plno věcí v tomhle virtuálním světě. Každopádně to budu muset stihnout večer, teď mám 4 hodiny na chemii, zemák a biolu, takže mi držte palce, ať to všehno stihnu!
Mějte se, myslete na mně, a tak dále
Btw: požaduju jména!!!!! ↓
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu :D

KLIK! ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama